Сообщение об ошибке

Notice: Only variables should be passed by reference в функции eval() (строка 6 в файле /var/www/fastuser/data/www/infosec.com.ua/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Де в Запоріжжі купити б/у авто в кредит? Точки автокредитування

Ниже представлен список банков и кредитных учреждений, которые выдают кредиты в вашем городе. Заполните заявку и с вами свяжутся для уточнения всех деталей. Для того, чтобы повысить свои шансы на получения кредита, отправьте сразу несколько заявок.
Карта с лимитом до 200 000 грн., льготный период 55 дней. От 25 лет, доступен всем, кроме неофициально трудоустроенных и безработных.
Кредит до 500 000 грн. От 25 лет, доступен всем, кроме неофициально трудоустроенных и безработных.
Ставка 0% на первый кредит до 10 000 грн. От 18 лет. Отсутствие существенных просрочек по другим кредитам.
Кредит до 50 000 грн. От 22 лет.
Кредит до 200 000 грн. Одна заявка сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
Кредит до 50 000 грн. на срок до 36 мес. от 21 до 64 лет. Официальное трудоустройство, по договору о предоставлении услуг, ФЛП или пенсионеры.
Карта с лимитом до 200 000 грн. Заявка на кредитную карту сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
Кредит до 10 000 грн. От 18 лет до 60 лет, постоянный трудовой доход (официально и неофициально).
Карта с лимитом до 200 000 грн. Льготный период до 62 дней. От 25 лет до 70 лет, трудоустроенные, ФЛП, пенсионеры, имеющий другой доход.
Кредит до 7 000 грн. до 15 дней. От 18 до 69 лет, трудоустроен (официально или неофициально).
Первый кредит до 3 000 грн. От 21 до 75 лет.
Карта с лимитом до 100 000 грн. От 25 лет. Работающие со средней ЗП от 5 тыс грн., ФЛП.
до 300 000 грн. 25-70 лет, официальное трудоустройство, пенсионеры.
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 50 000 грн. от 16 лет, без справки о доходах

Через підвищення курсу долара купівля автомобіля для багатьох жителів Запоріжжя стала проблемною, і придбання б/у автомобіля в кредит стало ще більш поширеним. Крім того, багато банків надають спеціальний кредитний пакет для придбання автотранспортного засобу, який розрахований на довгий термін погашення. В більшості випадків банк зажадає певний відсоток від повної вартості придбаного автомобіля.

Авто в кредит Запоріжжя

Варто зазначити, що придбати авто в кредит в Запоріжжі значно дешевше якщо ж виконувати покупку в магазинах, що співпрацюють з тим чи іншим банком. В такому випадку умови кредиту можуть бути більш вигідними, деякі банки в якості подарунка оплачують послуги реєстрації автомобіля при його купівлі.

Як правило, кредит на купівлю автомобіля розрахований на довгострокове погашення, деякі банки надають кредити на термін до 60 місяців.

Завдяки високій конкуренції банків автокредитування в Запоріжжі, як і в будь-якому великому місті, отримало досить широке поширення. Основна частина банків пропонують кредити на спеціальних умовах для покупки автомобіля. 

Де купити авто в кредит в Запоріжжі бу

На цій сторінці ви можете бачити представлений список найбільш популярних банків, які надають можливість швидкого оформлення кредиту на покупку автомобіля. Для того щоб продовжити оформлення або ж зробити запит про можливості її отримання у вашій ситуації вам необхідно перейти на сайт банку натиснувши на відповідне посилання. Далі в спеціальних полях слід вказати основну інформацію про вас і дочекатися дзвінка представника банку, який відбудеться відразу ж після розгляду вашої заявки. Вас ознайомлять з можливими варіантами придбання автомобіля в кредит і запропонують пройти в офіс для продовження оформлення.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.