Сообщение об ошибке

Notice: Only variables should be passed by reference в функции eval() (строка 6 в файле /var/www/fastuser/data/www/infosec.com.ua/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Житло в Одесі в кредит без початкового внеску. Список банків

Ниже представлен список банков и кредитных учреждений, которые выдают кредиты в вашем городе. Заполните заявку и с вами свяжутся для уточнения всех деталей. Для того, чтобы повысить свои шансы на получения кредита, отправьте сразу несколько заявок.
до 200 000 грн. от 21 года, официальное трудоустройство, ФЛП, пенсионеры
до 300 000 грн. 25-70 лет, официальное трудоустройство, пенсионеры
до 50 000 грн. от 18 лет, Официальное и не официальное трудоустройство, ФЛП
до 3 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 200 000 грн. Одна заявку сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
до 50 000 грн. от 16 лет, без справки о доходах
до 200 000 грн. Заявка на кредитную карту сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
до 4 000 грн. Гражданство Украины; Возраст от 21 до 65 лет; Наличие банковской карты.
до 6 000 грн. от 21 лет, без справки о доходах
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах, паспорт и код
до 4 000 грн., первый кредит 0% от 20 лет, трудоустроенные
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 30 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 3 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах

Кредит на нерухомість є одним з найбільш затребуваних видів кредитування на ринку. Висока вартість нерухомості, а також нестабільний курс гривні змушують людей все частіше користуватися банківськими послугами для придбання житла.

Житло в Одесі в кредит

Одним з найбільш поширених варіантів, що цікавлять клієнтів є кредит для купівлі житла без початкового внеску. Таке рішення на перший погляд здається досить привабливим, але варто трохи заглибитися і стає зрозуміло, що ставка на такий кредит на 2-3 % вище в порівнянні з іншими видами кредиту. Крім того клієнтові потрібно шукати гідну заставу яка б покривала суму кредиту. Окремим пунктом є той факт, що деякі банки надають можливість отримати житло в кредит в Одесі без початкового внеску.

Де і як взяти кредит?

Завдяки можливості почати оформлення кредиту в інтернеті за допомогою спеціального сервісу, який доступний на офіційному сайті того чи іншого банку. Таким чином, вам досить вибрати необхідний банк і відправити вашу заявку для отримання необхідної інформації про той чи інший кредит та можливості його оформлення у вашій ситуації.

На цій сторінці зібрано список найактивніших банків у сфері надання клієнтам кредиту на житло в Одесі 2015. Для початку оформлення кредиту просто натисніть на банк і введіть необхідні дані на відповідній сторінці. Після розгляду вашої заявки з вами зв'яжеться співробітник банку і розповість про всі тонкощі тих чи інших варіантів отримання кредиту. Таким чином, щоб знайти максимально вигідний варіант як отримати житло в кредит в Одесі без початкового внеску рекомендується відправити кілька заявок в різні фінансові організації.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.