Сообщение об ошибке

Notice: Only variables should be passed by reference в функции eval() (строка 6 в файле /var/www/fastuser/data/www/infosec.com.ua/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Купити квартиру в Одесі в кредит. Квартири без першого внеску

Ниже представлен список банков и кредитных учреждений, которые выдают кредиты в вашем городе. Заполните заявку и с вами свяжутся для уточнения всех деталей. Для того, чтобы повысить свои шансы на получения кредита, отправьте сразу несколько заявок.
Карта с лимитом до 200 000 грн., льготный период 55 дней. От 25 лет, доступен всем, кроме неофициально трудоустроенных и безработных.
Кредит до 500 000 грн. От 25 лет, доступен всем, кроме неофициально трудоустроенных и безработных.
Ставка 0% на первый кредит до 10 000 грн. От 18 лет. Отсутствие существенных просрочек по другим кредитам.
Кредит до 50 000 грн. От 22 лет.
Кредит до 200 000 грн. Одна заявка сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
Кредит до 50 000 грн. на срок до 36 мес. от 21 до 64 лет. Официальное трудоустройство, по договору о предоставлении услуг, ФЛП или пенсионеры.
Карта с лимитом до 200 000 грн. Заявка на кредитную карту сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
Кредит до 10 000 грн. От 18 лет до 60 лет, постоянный трудовой доход (официально и неофициально).
Карта с лимитом до 200 000 грн. Льготный период до 62 дней. От 25 лет до 70 лет, трудоустроенные, ФЛП, пенсионеры, имеющий другой доход.
Кредит до 7 000 грн. до 15 дней. От 18 до 69 лет, трудоустроен (официально или неофициально).
Первый кредит до 3 000 грн. От 21 до 75 лет.
Карта с лимитом до 100 000 грн. От 25 лет. Работающие со средней ЗП от 5 тыс грн., ФЛП.
до 300 000 грн. 25-70 лет, официальное трудоустройство, пенсионеры.
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 50 000 грн. от 16 лет, без справки о доходах

На жаль, із-за високих цін у великих містах покупка квартири найчастіше означає отримання кредиту. Але завдяки великій кількості різноманітних пропозицій купити квартиру в Одесі в кредит є не настільки серйозною проблемою, наскільки вона може здатися спочатку.

Квартира в кредит без першого внеску в Одесі

Зважаючи на високу вартість нерухомості на ринку на даний момент далеко не всі банки видають кредити без часткового внеску, тому купити квартиру в кредит без початкового внеску Одеса буде трохи важче. Основним недоліком даного рішення є зовсім не те, що не всі банки пропонують таку можливість, але що ставка такого кредиту буде трохи вище. Крім того, клієнтові потрібно буде вносити додаткову заставу будь це транспортний засіб або інша нерухомість.

Де і як купити квартиру в кредит в Одесі?

Спеціально для більш зручного пошуку та порівняння пропозицій на ринку ми зібрали найбільш популярні банки, які надають кредити для покупки нерухомості. Зручний сервіс на сайтах основної кількості банків дозволяє віддалено створити заявку на отримання кредиту. Таким чином, ви можете відправити кілька заявок в різні банки для порівняння пропонованих умов отримання кредиту.

Для того щоб приступити до оформлення заявки необхідно вибрати відповідний банк і перейти на його офіційний сайт, на якому заповнити необхідні поля. Після відправлення вашої заявки працівники даного банку розглянуть її і зв'яжуться з вами для пропозиції можливих варіантів надання кредиту для купівлі квартири. Таким чином, все, що вам потрібно, – це відправити кілька заявок і вибрати найбільш підходящий варіант щоб купити квартиру в кредит Одеса.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.