Сообщение об ошибке

Notice: Only variables should be passed by reference в функции eval() (строка 6 в файле /var/www/fastuser/data/www/infosec.com.ua/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Позика грошей у Львові від приватного лиця під розписку

Ниже представлен список банков и кредитных учреждений, которые выдают кредиты в вашем городе. Заполните заявку и с вами свяжутся для уточнения всех деталей. Для того, чтобы повысить свои шансы на получения кредита, отправьте сразу несколько заявок.
Карта с лимитом до 200 000 грн., льготный период 55 дней. От 25 лет, доступен всем, кроме неофициально трудоустроенных и безработных.
Кредит до 500 000 грн. От 25 лет, доступен всем, кроме неофициально трудоустроенных и безработных.
Ставка 0% на первый кредит до 10 000 грн. От 18 лет. Отсутствие существенных просрочек по другим кредитам.
Кредит до 50 000 грн. От 22 лет.
Кредит до 200 000 грн. Одна заявка сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
Кредит до 50 000 грн. на срок до 36 мес. от 21 до 64 лет. Официальное трудоустройство, по договору о предоставлении услуг, ФЛП или пенсионеры.
Карта с лимитом до 200 000 грн. Заявка на кредитную карту сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
Кредит до 10 000 грн. От 18 лет до 60 лет, постоянный трудовой доход (официально и неофициально).
Карта с лимитом до 200 000 грн. Льготный период до 62 дней. От 25 лет до 70 лет, трудоустроенные, ФЛП, пенсионеры, имеющий другой доход.
Кредит до 7 000 грн. до 15 дней. От 18 до 69 лет, трудоустроен (официально или неофициально).
Первый кредит до 3 000 грн. От 21 до 75 лет.
Карта с лимитом до 100 000 грн. От 25 лет. Работающие со средней ЗП от 5 тыс грн., ФЛП.
до 300 000 грн. 25-70 лет, официальное трудоустройство, пенсионеры.
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 50 000 грн. от 16 лет, без справки о доходах

В деяких випадках клієнти банків отримують відмову у видачі кредитних коштів у зв'язку з поганою кредитною історією або ж з-за нестабільного рівня доходів. У такому разі, якщо оформлення кредиту в банку неможливо з якихось причин, позика грошових коштів може бути виконана у приватного кредитора.

В якості застави може виступати будь-яке майно включаючи транспортний засіб або ж нерухомість.

Позика грошей під розписку Львів

Таке кредитування передбачає видачу кредитором коштів особі на певних умовах під розписку про отримання домовленої суми. Боржник вказує дату після закінчення якої він зобов'язується повернути повну суму. Кредитор забезпечує повну безпеку позики коштів за рахунок написання клієнтом розписки.

Завдяки відповідним ресурсам клієнт може вибрати найбільш підходящий варіант. Одним з найбільш приємних моментів є можливість знайти кредитора клієнту навіть з дуже поганою кредитною репутацією. Крім того, деякі приватні позичальники видають кредити особам, які досягли 18-річного віку.

Оформлення позики у приватної особи у Львові не є проблемою через велику кількість пропозицій. Крім того такий вид кредитування не вимагає оформлення великої кількості документів у порівнянні з отриманням позики в банку.

Кредити і позики Львів

Одним з негативних моментів є досить високий відсоток. Позики у приватних осіб є більш зручним варіантом для короткочасних кредитів, за рахунок чого переплата не буде становити значну суму. Довгострокові кредити оформляються приватними особами лише як виняток, найбільш поширені терміни повернення повної суми становлять від одного до трьох місяців. У разі виникнення проблем при поверненні коштів юридичну силу має розписка на підставі якої суд виносить рішення про перехід застави у власність позичальника.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.