Сообщение об ошибке

Notice: Only variables should be passed by reference в функции eval() (строка 6 в файле /var/www/fastuser/data/www/infosec.com.ua/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Де взяти кредит під заставу нерухомості в Кривому Розі

Ниже представлен список банков и кредитных учреждений, которые выдают кредиты в вашем городе. Заполните заявку и с вами свяжутся для уточнения всех деталей. Для того, чтобы повысить свои шансы на получения кредита, отправьте сразу несколько заявок.
Карта с лимитом до 200 000 грн., льготный период 55 дней. От 25 лет, доступен всем, кроме неофициально трудоустроенных и безработных.
Кредит до 500 000 грн. От 25 лет, доступен всем, кроме неофициально трудоустроенных и безработных.
Ставка 0% на первый кредит до 10 000 грн. От 18 лет. Отсутствие существенных просрочек по другим кредитам.
Кредит до 50 000 грн. От 22 лет.
Кредит до 200 000 грн. Одна заявка сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
Кредит до 50 000 грн. на срок до 36 мес. от 21 до 64 лет. Официальное трудоустройство, по договору о предоставлении услуг, ФЛП или пенсионеры.
Карта с лимитом до 200 000 грн. Заявка на кредитную карту сразу в несколько банков! Решение в течение часа!
Кредит до 10 000 грн. От 18 лет до 60 лет, постоянный трудовой доход (официально и неофициально).
Карта с лимитом до 200 000 грн. Льготный период до 62 дней. От 25 лет до 70 лет, трудоустроенные, ФЛП, пенсионеры, имеющий другой доход.
Кредит до 7 000 грн. до 15 дней. От 18 до 69 лет, трудоустроен (официально или неофициально).
Первый кредит до 3 000 грн. От 21 до 75 лет.
Карта с лимитом до 100 000 грн. От 25 лет. Работающие со средней ЗП от 5 тыс грн., ФЛП.
до 300 000 грн. 25-70 лет, официальное трудоустройство, пенсионеры.
до 10 000 грн. от 18 лет, без справки о доходах
до 50 000 грн. от 16 лет, без справки о доходах

В якості застави при оформленні тривалого кредиту на придбання дорогих товарів у більшості випадків використовується нерухомість. У такому разі клієнту навіть немає необхідності підтверджувати придбання тих чи інших товарів. Як правило, сума кредиту становить не більше 50 % від вартості нерухомості, яка використовується в якості застави.

У разі підтвердження оформлення кредиту повинна бути виконана оцінка нерухомості, від якої і буде вирішена кінцева сума кредитних коштів. Також обов'язковою умовою є страхування майна.

Отримання кредиту під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості Кривий Ріг приватні особи можуть пропонувати на дещо інших умовах. Як правило, більшість приватних позичальників не оформляють довгострокові кредити і можуть закрити очі на погану кредитну репутацію. Позика у приватних осіб більше підходить для короткострокових кредитів, які використовуються лише для обігу грошей і миттєвого їх повернення. Кредити для купівлі товарів рекомендується здійснювати в банках.

Кредит під заставу нерухомості Кривий Ріг у банку може так само бути оформлений онлайн. На цій сторінці наведено список банків, в яких ви можете оформити кредит під заставу квартири в Кривому Розі. Необхідно лише перейти на сайт і залишити заявку, заповнивши всі необхідні дані. Після розгляду вашої заявки до вас зателефонує співробітник даного банку і проінформує про можливы варіанти отримання кредиту і ваші подальші дії.

Зважаючи на можливість відмови або пропозиції кредиту на невигідних умовах рекомендуємо залишати кілька заявок у різних банках. Таким чином ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант отримання кредиту під заставу нерухомості в Кривому Розі.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.