Сообщение об ошибке

Notice: Only variables should be passed by reference в функции eval() (строка 6 в файле /var/www/fastuser/data/www/infosec.com.ua/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Заповніть заявку і оформіть кредитну картку Альфа банку швидко та просто

Кредитка від Альфа Банку онлайн – альтернатива всім споживчими кредитами інших банків. Головна перевага Альфа Банку полягає в тому, що, отримавши картку, брати гроші в кредит ви можете в абсолютно будь-який зручний для вас час. Щоб оформити кредитну карту в Альфа Банку онлайн, вам не потрібно довге проведення часу в стінах банку. Альфа-банк – справжній лідер серед інших банків по видачі кредитів. Оформляючи кредитну картку за допомогою інтернету, ви контролюєте всі можливі операції і опції: встановлюєте ліміти, можливість блокування і багато інших корисних функцій.

Як оформити кредитну карту онлайн?

Для того щоб замовити картку Альфа Банку онлайн, необов'язково бути впевненим користувачем комп'ютера, просто зайдіть на сайт банку і заповнити просту анкету. Для всієї процедури вам знадобиться лише паспорт та відомості з місця роботи. Сам процес оформлення займе не більше 5 хвилин. Після цього ваша заявка відправиться в офіс, де її опрацюють і перевірять протягом 1 години. Після цього, вам повинні зателефонувати і оголосити рішення банку. Якщо відповідь буде позитивною і банк готовий видати вам кредит, потрібно буде прийти в будь-яке відділення Альфа-Банку у вашому місті і заповнити основний пакет документів. Погодьтеся, з Альфа Банк Україна онлайн заявка на кредитну карту тривалість її отримання помітно скорочується і ви можете витратити свій дорогоцінний час на що завгодно, адже краще провести його зі своєю сім'єю, ніж у величезних чергах в банку.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.