Сообщение об ошибке

Notice: Only variables should be passed by reference в функции eval() (строка 6 в файле /var/www/fastuser/data/www/infosec.com.ua/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Кілька способів перевірити баланс картки Приватбанку

Можливість здійснювати покупки за допомогою власних і позикових коштів у мережі інтернет та проводити безготівкові розрахунки набуває все більшу популярність серед власників пластикових карт. Але бувають ситуації, коли на картці не вистачає коштів, щоб оплатити товар, який сподобався. Для того щоб уникнути подібних неприємних моментів, потрібно контролювати свої витрати і вчасно перевіряти баланс на карті Приватбанку.

Читайте також Кредитна картка з пільговим періодом від Укрсиббанку. Переваги та недоліки

Способи дізнатися баланс на карті

Існує кілька способів перевірити баланс на карті ПриватБанк:

  • відправити смс-повідомлення на номер 10060. В тексті повідомлення необхідно вказати чотири останні цифри картки;
  • зателефонувати на номер 3700 та відповісти на кілька контрольних питань оператора;
  • за допомогою мобільного банкінгу;
  • в банкоматах або на терміналах самообслуговування після введення пін-коду картки вибрати меню «запит балансу»;
  • оператора в будь-якому зручному відділенні банку;
  • дізнатися баланс на карті Приватбанку через інтернет.

Читайте також Як дізнатися ліміт кредитної картки ПриватБанку?

Як перевірити баланс картки Приватбанку через інтернет

Перевірити онлайн баланс картки Приватбанку можна за допомогою популярного інтернет-сервісу Приват 24 або на офіційному сайті банку privatbank.ua.

Для того щоб перевірити баланс на карті Приватбанку через Приват24 необхідно авторизуватися в системі, ввівши у відповідні поля номер мобільного телефону, пароль і код авторизації, який прийшов у смс-повідомленні. У вікні, під вкладкою «виписки» відображається перелік доступних карт і баланс по кожній з них. Баланс автоматично оновлюється при вході в систему. Таку ж інформацію можна отримати відкривши меню «мої рахунки». З лівої сторони екрана з'явиться список всіх карт, з правого боку – вся необхідна інформація по карті: кількість доступних засобів для зняття, розмір кредитного ліміту, заборгованість по картці та розмір мінімального платежу, який необхідно внести для погашення заборгованості.

Після вчинення будь-яких платіжних операцій через Приват 24, для того щоб дізнатися баланс картки Приватбанку достатньо оновити головну сторінку. Ця операція виконується простим натисненням кнопки «оновити», яка являє собою дві протилежно спрямовані стрілки.

Читайте також Як дізнатися скільки грошей на скарбничці ПриватБанку?

Подібним способом можна перевірити баланс карти Приватбанку онлайн на офіційному сайті банку. Для цього в адресному рядку необхідно ввести «privatbank.ua». В лівому верхньому кутку екрану є віконце для входу в особистий кабінет. Для цього необхідно ввести номер телефону і пароль при реєстрації. Після перевірки введених даних відкриється поле, у яке необхідно ввести динамічний пароль, отриманий в смс-повідомленні. Після виконання цих дій відкриється сторінка, на якій будуть відображатися всі доступні картки і баланс по кожній з них.

Перевірка балансу на карті Приватбанку через інтернет-додаток Приват 24 для мобільних телефонів

Для власників смартфонів з операційними системами Android та IOS реалізована можливість перевіряти баланс картки Приватбанку через інтернет в будь-який зручний час. Для цього необхідно мати мобільний додаток Приват 24 і під'єднання до інтернету. Після проходження процедури авторизації відкривається меню, в якому вказуються всі карти користувача та баланс по кожній з них.

Читайте також Як зняти гроші зі скарбнички Приватбанку. Різні способи

Команда фахівців Приватбанку постійно працює над тим, щоб клієнтам банку було максимально зручно. Користувачі Facebook можуть дізнатися баланс картки не виходячи з мережі. Для цього достатньо скористатися вбудованим додатком Приват 24.

Поделитесь материалом со своими друзьями: